Decembra mēnesis biedrībai "RAVE team" pagāja projekta "PuMPuRs" zīmē. Šo jaunatnes inciatīvas projektu pilnībā finansē Eiropas Sociālā fonda projekts Nr.8.3.4.0/16/l/001 "Atbalsts priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas samazināšanai".
Lai gan projekts tika uzsākts jau 2019.gada rudenī, bet 2020.gada martā tika apturēts COVID-19 pandēmijas dēļ- 2021.gada decembrī tā realizācija notika ar dubultu degsmi un trīskāršu sparu.

Jau pašā decembra sākumā 4.12 jauniešiem bija iespēja iegūt jaunas iemaņas un kopā ar saviem vecākiem un vecvecākiem veidot Ziemassvētku rotājumus. Interesanta bija iepazīšanās ar Straumaņu ģimeni no Bauskas, kas šādus rotājumus veido kopīgi jau vairākus gadus un tagad savas iemaņas un prasmes nodeva mums. Ziemassvētku rūķu veidošanai bija jāpielieto gan izdoma, gan roku veiklība,bija manāms arī neliels sacensības gars starp ģimenēm. Bet rezultātā milzīgs gandarījums, jo bija tapusi desmit rūķu ģimene, kas tika novietoti pie skeitparka ieejas un priecēja ne tikai skeitparka apmeklētājus, bet arī garāmgājējus.
Nākamjā nedēļas nogalē 11.12 iekštelpu skeitparkā un arī attālināti Zoom platformā pulcējās jaunie sportisti un viņu vecāki, lai piedalītos diskusijā ar rallijpilotu Mārtiņu Sesku un viņa vecākiem Uldi un Intu Seskiem. Diskusijas tēma "Kā izaudzināt čempionu". Tās laikā vērtīgas atziņas ieguva gan jaunieši, gan bērni. Atklātā sarunā uzzinājām par Mārtiņa karjeras pirmsākumiem, arī ģimenes sporta karjeras vēsturi,tāpat guvām atbildes uz mūs interesējošiem jautājumiem- par vecāku un skolas lomu sportista dzīvē. Tāpat Mārtiņa vecāki dalījās pieredzē par attiecību veidošanu gan starp draugiem, gan ar vecākiem pusaudža vecumā. Tāpat tika uzsvērta lielā loma mērķu uzstādīšanai un režīma ievērošanai.

Un 12.12 notika diskusija ar tenisistes Patrīcijas Špakas vecākiem- Raivo un Kitiju Špakiem. Diskusijas tēma "Ceļš uz panākumiem". Tāpat kā iepriekšējā diskusijā, arī šajā uzklausījām Špaku ģimenes pieredzes stāstu un guvām atbildes uz jautājumiem- par disciplīnas un režīma lielo nozīmi sporta mērķu sasniegšanā. Par vecāku lomu un iesaistīšanos bērna/jaunieša sporta karjeras attīstībā. Guvām lieliskas atziņas no Patrīcijas par skolas lomu viņas dzīvē, par uzdevumu sasniegt visaugstākos rezultātus ne tikai sportā, bet arī mācībās. Par vēlmi būt labākajai visās jomās.
19.12 tika aizvadīta spraiga diena, kad vecāku un bērnu saliedēšanās darbnīcās Gvido Šalma un Andra Kāposta vadībā, caur dažādām aktivitātēm tika dota iespēja iepazīt vienam otru. Šeit bija nepieciešams likt lietā gan izdomu, gan attapību. Dažādu uzdevumu izpildei vajadzēja arī fizisko izturību un veiklību, dažkārt arī spēju veikt uzdevumu komandā. Ar aizrautīgu azartu un vispārēju jautrību visi uzdevumi tika izpildīti, tika noskaidroti arī veiklākie un izturīgākie. Bet pēc pasākuma vēl vairākas nedēļas skeitparka telpās darbojās Ziemassvētku pasts, jo tika izveidotas aploksnes, kurās katrs varēja ielikt un arī saņemt novēlējumu, līdz ar to prieks vēl turpinajās līdz pat Jaunam gadam. Bet dienas un projekta noslēgumā īsti sportiskā garā tika izspēlēta spēle "Pārnesums" Reinholda un Kristapa Ditkes vadībā.